Reklama

Łomżę odwiedzi Planeta Energii

07/10/2021 14:15

Łomża znalazła się w gronie 50 miast z całej Polski, które odwiedzi mobilna strefa nauki ogólnopolskiego programu edukacyjnego.

Celem programu "Planeta Energii" jest promowanie wśród dzieci wiedzy o ekologii, energii elektrycznej i ważnych tematach związanych ze zrównoważonym rozwojem. W ramach tej inicjatywy są wykorzystywane nowoczesne formy edukacji, odpowiadające potrzebom i realiom współczesnego świata. Projekt stawia przede wszystkim na naukę poprzez zabawę i interaktywne doświadczenia, dzięki czemu dzieci mają możliwość poznania w ciekawy sposób zagadnień związanych z funkcjonowaniem naszej planety.

Planeta Energii zaprasza dzieci i rodziców do mobilnej strefy nauki, która w niedzielę 10 października 2021 r. w godz. 12:00-18:00 zostanie zlokalizowana przed Parkiem Wodnym przy ul. kard. Wyszyńskiego.  W programie m.in. interaktywne quizy poświęcone żywiołom Ziemi, multimedialne kolorowanki, fotobudka połączona z generatorem Van de Graaffa, edukacyjna strefa VR.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości