Reklama

Łomżynianki nie odpuszczają! Protest pieszo-samochodowy [FOTO i VIDEO]

29/10/2020 21:46

Dźwięk klaksonów i transparenty wystawiane za szyby samochodu - tak wyglądał dzisiejszy samochodowy protest w obronie praw kobiet w Łomży.

O godz. 19 rozpoczął się protest samochodowy. Kierowcy wspólnie przez około godzinę jeździli przez Rondo Kościuszki w Łomży. Manifestujący używali klaksonów, niektórzy z nich mieli ze sobą transparenty, które wystawiali przez szyby samochodów. Godzinę później część demonstrujących udała się na muszlę koncertową.

- Szanujmy się wszyscy wzajemnie. Nie pozwalamy na żadne niszczenie mienia, bo nie jest to naszą intencją i na pewno na to się nie zgodzimy. Jeśli ktoś z nas coś takiego by zrobił,  sami go zgłosimy – deklarowała uczestniczka manifestacji Alicja Łepkowska-Gołaś.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości