Reklama

Łomżyńscy harcerze oddali cześć Powstańcom [FOTO]

02/08/2021 17:18

Wczoraj o 17.00, w godzinę „W”, o której 77 lat temu wybuchło Powstanie Warszawskie, w Łomży rozległ się dźwięk syren w hołdzie uczestnikom zrywu.

W 77 rocznicę wybuchu powstania harcerze, instruktorzy z łomżyńskiego hufca na czele z komendantem  hm. Wiesławem Domańskim i kapelanem hm. Janem Bońkowskim oddali cześć Powstańcom Warszawskim.

W godzinie W, przy pomniku Harcerzy Ziemi Łomżyńskiej odbyła się minuta ciszy dla tych, którzy polegli w walce. Nie odbyło się bez wspomnień o młodych druhnach i duhach, którzy walczyli w Powstaniu Warszawskim.

Delegacje drużyn złożyły kwiaty i zapaliły znicze. Kapelan przewodniczył modlitwie za wszystkich poległych. CZĘŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości