Reklama

Łomżyńscy tatuatorzy obsypani nagrodami

02/05/2017 15:17

Paula i Paweł Szumscy - tatuatorzy z łomżyńskiego studia Psycho Ink wzięli udział w ogólnopolskim konwencie tatuażu w Białymstoku. Był to ich pierwszy konwent, który zakończył się sporym sukcesem. 

Pierwszego dnia w kategorii "Mały kolorowy tatuaż" Paula Szymska zajęła trzecie miejsce, drugiego dnia w kategorii  Duży kolorowy tatuaż" pierwsze miejsce oraz "Tatuaż dnia" miejsce drugie. 

Nagrodzeni tatuatorzy prowadzą w Łomży swoje studio już niespełna 2 lata. Wcześniej zajmowali się tatuażem artystycznym w Kopenhadze (Dania), skąd postanowili przenieść się do rodzinnego miasta Pauli. Prace Szumskich cieszą się ogromnym zainteresowaniem, przyjmują klientów z całej Polski i zagranicy.

Kolejny konwent tatuażu odbędzie się już za tydzień w Warszawie. Paula i Paweł Szumscy już zapowiedzieli w nim udział.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości