Szpital Wojewódzki w Łomży otrzymał certyfikat "Szpital dobrej praktyki żywienia klinicznego - leczenie przez żywienie".
- Nie była to pierwsza ocena żywienia w szpitalu. Żywienie pacjentów poddawane było także kontroli audytorom z Centrum Monitorowani Jakości w Ochronie Zdrowia (jednostka Ministerstwa Zdrowia), którzy wizytowali szpital w procesie akredytacji całego szpitala. Zarówno w roku 2008, jak i w listopadzie 2021, wizytacje zakończone były przyznaniem trzyletnich certyfikatów jakości w zakresie działalności całego szpitala. Weryfikowanych było ponad 210 standardów, w 15 obszarach działalności szpitala - tłumaczy Jolanta Gryc, pełnomocnik Dyrektora ds. Jakości i Akredytacji w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.
Jolanta Gryc podkreśla również, że placówka, w ramach apteki szpitalnej, posiada nowoczesną, dobrze wyposażoną pracownię żywieniową, co umożliwia przygotowywanie we własnym zakresie żywienia pozajelitowego, co jest także punktowane przy obu wizytacjach.
Leczenie żywieniowe polega na dostarczaniu pacjentowi niezbędnych substancji uzupełniających lub zastępujących tradycyjne posiłki.
Proces żywienia klinicznego może odbywać się różnymi drogami w zależności od potrzeb pacjenta: dojelitowo (przez przewód pokarmowy) lub pozajelitowo (dożylnie).
Żywienie kliniczne, odpowiednio zrealizowane, daje wiele korzyści. Ma wpływ na regenerację po chorobie, zabiegu lub operacji, chemioterapii, radioterapii czy antybiotykoterapii.