Istniejący od ubiegłego roku łomżyński zespół Firewalk zagra 8 kwietnia w Restauracji Retro. Odwiedziliśmy grupę z kamerą podczas jednej z prób i poprosiliśmy o przybliżenie niedługiej jeszcze historii zespołu oraz planów na najbliższą przyszłość.
Grupa Firewalk powstała początkowo jako trio, stopniowo rozrastając się o kolejnych członków i kolejne instrumenty. Zespół zadebiutował koncertowo na łomżyńskich juwenaliach, po czym zapadła decyzja o kontynuacji projektu. Obecnie Firewalk ma już na koncie kilka koncertów i jeden wideoklip. Zespół stworzył jak dotąc dziewięć własnych utworów i przymierza się do wydania pierwszej płyty.
8 kwietnia można będzie ich posłuchać w Restauracji Retro, a w maju wystąpią na Starym Rynku podczas Motoserca. W naszej relacji wideo możecie posłuchać jak gra łomżyńska grupa i jakie jeszcze ma plany na najbliższą przyszłość.