Witajcie w programie "To jest temat", nowej audycji wideo, która już dzisiaj w południe zadebiutuje na antenie portalu mylomza.pl. Do studia specjalnie zaaranżowanego na potrzeby programu, dziennikarka Magda Bochenek zapraszać będzie znane osoby, polityków oraz mieszkańców miasta Łomża, aby porozmawiać o sprawach, które Was interesują.
W "To jest temat" rozmowy będą otwarte i szczere, a pytania zadawane niekiedy trudne. Wszystko po to, abyście mogli dowiedzieć się więcej o problemach, z którymi borykają się mieszkańcy naszego miasta, a także o planach i projektach, które mają na celu poprawić jego funkcjonowanie.
- To będzie program, do którego będę zapraszała znanych, lubianych, mniej lubianych rozmówców, a tak naprawdę poruszała tematy dla Was ważne i bardzo ważne - mówi prowadząca audycję Magda Bochenek.
W pierwszym odcinku, który już dzisiaj o południu, Magda Bochenek porozmawia z radnym miasta Łomża Piotrem Serdyńskim z łomżyńskiej Platformy Obywatelskiej.
Nie przegapcie pierwszego odcinka "To jest temat" o godzinie 12:00 na antenie portalu mylomza.pl.
Kontakt z redaktor Magdaleną Bochenek - tojesttemat@mylomza.pl