W zeszłym tygodniu widzowie serialu „Policjantki i Policjanci” mogli zobaczyć premierowy odcinek z udziałem Magdaleny Narożnej, wokalistki zespołu "Piękni i Młodzi". Jakiś czas temu w sieci pojawiło się nagranie, w którym Magdalena Narożna opowiedziała o swoim doświadczeniu na planie.
Wokalistkę zespołu "Piękni i Młodzi" mogliśmy zobaczyć w nowej roli w popularnej produkcji Czwórki. Magdalena Narożna wystąpiła w serialu obyczajowym "Policjanci i Policjantki" wcielając się w postać Alicji, piosenkarki, która robi spore zamieszanie w życiu dwojga bohaterów serialu.
- Najbardziej bałam się tej chyba pierwszej sceny, jak sobie poradzę, czy nie będą się stresowała (...) Nie jest to tak skomplikowane jak sobie wyobrażałam - mówi wokalistka
Zobacz również:
źródło: FB Policjantki i policjanci - serial
źródło zdjęcia głównego: FB Policjantki i policjanci - serial