Reklama

Magdalena Narożna w obsadzie popularnego serialu

05/04/2023 07:50

Wokalistkę zespołu Piękni i Młodzi będziemy mogli zobaczyć w telewizji. Magdalena Narożna wystąpiła w popularnej produkcji Czwórki pn. "Policjantki i policjanci".

"Policjantki i policjanci" to obyczajowy serial opowiadający o pracy polskiej policji. Magdalena Narożna wcieli się w postać Alicji, piosenkarki, która wprowadza spore zamieszanie w życiu dwojga bohaterów.

- Alicja jest troszeczkę bardziej pewna siebie i jest większą gwiazdą, niż ja w normalnym życiu. Ale również jest piosenkarką, kocha ją publiczność. Fajnie zagrać samą siebie w nieco innej odsłonie - komentuje Magdalena Narożna. cytowana przez TV4. - Stresowałam się, bo to nowe doświadczenie, chociaż ogromnie się cieszę. Zawsze marzyłam, żeby zagrać w jakimś serialu lub filmie - mówi artystka.

Reklama

Magdalenę Narożną w popularnej produkcji "Czwórki" zobaczymy po raz pierwszy w środę 5 kwietnia o godz. 19:00. 

„Policjantki i Policjanci” - odcinek 1008: Patrol siódmy - w składzie: podkomisarz Miłosz Bachleda i aspirant sztabowy Mikołaj Białach - przyjmuje zgłoszenie o włamaniu do nowo otwartej kliniki. Skradziono miesięczny zapas leków, od silnie uzależniających po witaminę C. Dyrektorka kliniki nie ma pojęcia, kto może być sprawcą, a jedynym świadkiem jest ochroniarz, który był wtedy na służbie i został zaatakowany. Policjanci jadą do niego do szpitala, licząc, że poznają szczegóły, które pozwolą im wpaść na trop przestępcy. Narzeczona Bachledy, Jagna, ma rozmowę ze znaną wokalistką, z którą chciałaby nawiązać współpracę. Miłosz bardzo przeżywa to spotkanie, które może otworzyć jego ukochanej drzwi do kariery.

Reklama

Więcej: Magdalena Narożna w obsadzie serialu „Policjantki i Policjanci”

zdj. TV4

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama