Słynne imprezy w Nowogrodzie powracają jak co roku od Wielkiej Majówki! Tym razem Majówka rozpocznie się już 30 kwietnia, a my mamy dla Was darmowe wejściówki. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Kto pierwszy - ten lepszy!
Tegoroczna Wielka Majówka w Nowogrodzie będzie naprawdę wyjątkowa. Doskonale wiemy, że uwielbiacie klimat tych imprez, chętnie się na nich bawicie i nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu. Na jego otwarcie czyli Wielką Majówkę organizatorzy przygotowali wyjątkowy zestaw artystów, jakiego Nowogród jeszcze nie widział!
DZIEŃ PIERWSZY - 30 Kwietnia - Niedziela!
ZAGRAJĄ:
Zespół Mig Piękni i Młodzi Playboys DJ MARCOS DJ LEWY SHOXIDO TEGO przez całą majókę - PRAWDZIWE WESOŁE MIASTECZKO + maszyny Extreeme!
DZIEŃ DRUGI - 1 MAJA - NOWOLAND!
Cypis Solo Prisoners Show DJ Yourant NEXBOYNEXBOYY DEMON MARCOS LEWY SHOXITakiej Majówki w NOWOGRODZIE jeszcze nie było!
Bilety są już do nabycia będą od 1 Kwietnia na www.biletomat.pl
I DZIEŃ od 25 zł - dzieci do lat 12 GRATIS! II DZIEŃ od 20złDO TEGO PRAWDZIWY LUNAPARK - Wesołe Miasteczko z maszynami EXTREEME!
Do dyspozycji gości będzie Hotel Nowogród z możliwością zakupienia pakietów - nocleg i wstęp w cenie!
A do tego wszystkiego:
Największa w regionie zadaszona wiata koncertowa! Miasteczko gastronomiczne! Ogromne parkingi!A teraz to, co z pewnością Was zainteresuje czyli DARMOWE BILETY! Możecie je zdobyć na dwa sposoby.
Po pierwsze, przez udział w konkursie zorganizowanym wspólnie przez Organizatorów Majówki i portal MyLomza.pl. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, łatwe pytanie: Która edycja Wielkiej Majówki organizowana jest w tym roku? Odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkurs@mylomza.pl. Kto wygra darmową wejściówkę? Ten, kto udzieli prawidłowej odpowiedzi i wykaże się przy tym najlepszym refleksem. Wygrywa siedem osób, które jako pierwsze prześlą swoją odpowiedź na podany adres e-mail. Lubisz imprezy? Chcesz zabawić się za darmo? Śpiesz się!
Drugi sposób? Zaloguj się na Facebooku i wejdź na stronę wydarzenia, gdzie jest dokładnie, krok po kroku opisane, co trzeba zrobić, aby darmową wejściówkę otrzymać bezpośrednio od organizatorów.
A zatem zaczynamy sezon i 30 kwietnia widzimy się w Nowogrodzie przy Hotelu Zbyszko!
