Reklama

Majówka w Nowogrodzie. Wygraj darmową wejściówkę!

07/04/2017 08:44

Słynne imprezy w Nowogrodzie powracają jak co roku od Wielkiej Majówki! Tym razem Majówka rozpocznie się już 30 kwietnia, a my mamy dla Was darmowe wejściówki. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Kto pierwszy - ten lepszy!

Tegoroczna Wielka Majówka w Nowogrodzie będzie naprawdę wyjątkowa. Doskonale wiemy, że uwielbiacie klimat tych imprez, chętnie się na nich bawicie i nie możecie doczekać się rozpoczęcia sezonu. Na jego otwarcie czyli Wielką Majówkę organizatorzy przygotowali wyjątkowy zestaw artystów, jakiego Nowogród jeszcze nie widział!

DZIEŃ PIERWSZY - 30 Kwietnia - Niedziela!

ZAGRAJĄ:

Zespół Mig Piękni i Młodzi Playboys DJ MARCOS DJ LEWY SHOXI

DO TEGO przez całą majókę - PRAWDZIWE WESOŁE MIASTECZKO + maszyny Extreeme!

DZIEŃ DRUGI - 1 MAJA - NOWOLAND!

Cypis Solo Prisoners Show DJ Yourant NEXBOYNEXBOYY DEMON MARCOS LEWY SHOXI

Takiej Majówki w NOWOGRODZIE jeszcze nie było!

Reklama

Bilety są już do nabycia będą od 1 Kwietnia na www.biletomat.pl

I DZIEŃ od 25 zł - dzieci do lat 12 GRATIS! II DZIEŃ od 20zł

DO TEGO PRAWDZIWY LUNAPARK - Wesołe Miasteczko z maszynami EXTREEME!

Do dyspozycji gości będzie Hotel Nowogród z możliwością zakupienia pakietów - nocleg i wstęp w cenie!

A do tego wszystkiego:

Największa w regionie zadaszona wiata koncertowa! Miasteczko gastronomiczne! Ogromne parkingi!

A teraz to, co z pewnością Was zainteresuje czyli DARMOWE BILETY! Możecie je zdobyć na dwa sposoby.

Po pierwsze, przez udział w konkursie zorganizowanym wspólnie przez Organizatorów Majówki i portal MyLomza.pl. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, łatwe pytanie: Która edycja Wielkiej Majówki organizowana jest w tym roku? Odpowiedzi przesyłajcie na adres: konkurs@mylomza.pl. Kto wygra darmową wejściówkę? Ten, kto udzieli prawidłowej odpowiedzi i wykaże się przy tym najlepszym refleksem. Wygrywa siedem osób, które jako pierwsze prześlą swoją odpowiedź na podany adres e-mail. Lubisz imprezy? Chcesz zabawić się za darmo? Śpiesz się!

Reklama

Drugi sposób? Zaloguj się na Facebooku i wejdź na stronę wydarzenia, gdzie jest dokładnie, krok po kroku opisane, co trzeba zrobić, aby darmową wejściówkę otrzymać bezpośrednio od organizatorów.

A zatem zaczynamy sezon i 30 kwietnia widzimy się w Nowogrodzie przy Hotelu Zbyszko!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości