Reklama

Mariusz Chrzanowski będzie ubiegał się o reelekcję

20/08/2018 08:13

To już pewne, dziś rano potwierdził nam to sam zainteresowany. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. Przypomnijmy, że obecnie rządzący włodarz miasta nie otrzymał nominacji z PiS, którego członkiem jest od 14 lat – mimo, że jednogłośnie poparł go zarząd wojewódzki tej partii.

Termin tegorocznych wyborów samorządowych ogłoszony został w ubiegłym tygodniu. Zaplanowano je na niedzielę 21 października. Jeszcze przez tydzień, do 27 sierpnia jest czas na rejestrację komitetów wyborczych. Takowy zamierza utworzyć obecny prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Jak nam powiedział, nastąpi to w tym tygodniu, a już od dziś zbierane są podpisy pod jego poparciem.

- Chciałbym dokończyć realizację działań, które rozpocząłem w tej kadencji. Mam również wiele pomysłów na dalszy rozwój naszego miasta. Otrzymywałem ponadto mnóstwo głosów wsparcia z prośbą o kandydowanie od osób z różnych środowisk – tłumaczy swoją decyzję o starcie w jesiennych wyborach Mariusz Chrzanowski. Więcej szczegółów nie zdradził, dodał jednak, że w najbliższy wtorek i środę na Starym Rynku będzie można złożyć podpis popierający utworzenie jego komitetu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości