Reklama

Łomżanin Mateusz Grzymkowski w Sztokholmie. Opowiada o metrze [VIDEO]

13/10/2022 17:20

Pochodzący z Łomży Mateusz Grzymkowski prowadzi vlog podróżniczo-przyrodniczy. W najnowszym nagraniu oprowadza nas po sztokholmskim metrze.

Łomżanin Mateusz Grzymkowski prowadzi w serwisie YouTube kanał podróżniczo-przyrodniczy. Odwiedza miejsca znane i nieznane. Opowiada, co warto zobaczyć i zjeść. W czwartek (13.10) premierę miał jego film pt. "Tęczowe metro pod stadionem w Sztokholmie".

Mateusz zwiedził kilka spośród ponad 100 stacji sztokholmskiego metra. 

- Metro wydrążone jest w skale. Skałę pomalowano na niebiesko. Różne stacje - różne projekty artystyczne. Żadna nie jest identyczna. Każda wyróżnia się jakimś drobnym elementem - mówi Mateusz Grzymkowski.

Reklama

To drugie nagranie z wyprawy do Szwecji. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości