Reklama

Maturzyści z diecezji łomżyńskiej pielgrzymowali na Jasną Górę [FOTO]

29/10/2022 10:23

"Najpierw Jasna Góra, później matura" - pod takim hasłem maturzyści z naszej diecezji pielgrzymowali na Jasną Gorę.

Młodzi z Łomży i regionu pielgrzymowali w dwóch turach. Łącznie do Częstochowy wybrało się ponad 1,8 tys. osób.

- Bardzo się cieszymy, że możemy w październiku, miesiącu poświęconym Matce Bożej pielgrzymować na Jasną Górę z młodymi ludźmi, którzy pragną Maryi zawierzyć egzaminy maturalne i swoje życiowe wybory. To pielgrzymowanie wpisało się w przygotowanie intelektualne do ich egzaminów - mówi ks. Tomasz Grala, wiceprzewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Diecezji Lomżyńskiej, cytowany przez Biuro Prasowe Jasnej Góry.

Reklama

Egzaminy maturalne startują 4 maja 2023 roku.  

zdj. Biuro Prasowe Jasnej Góry

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości