Reklama

MDK-DŚT zaprasza na otwarcie wystawy Grupy Fanaberia

18/01/2025 11:36
STY31

Biblioteka pedagogiczna w Łomży godz: 17:00

Twórcza Grupa Fanaberia z MDK-DŚT i Biblioteka Pedagogiczna Centrum Edukacyjne Nauczycieli w Łomży zapraszają na otwarcie wystawy poplenerowej pt. „W naturalnym aspekcie”, które odbędzie się 31 stycznia 2025r. w Bibliotece Pedagogicznej w Łomży.

Na wystawie „W naturalnym aspekcie” prezentowane będą prace w technikach: olejnych, akrylowych, akwarelowych, cyjanotypii, monotypii, tuszu alkoholowego oraz ecoprintingu.

O ilości technik świadczy to, ile czasu poświęciłyśmy na zdobywanie umiejętności każdej z nich. Ile pracy musiałyśmy włożyć by powstały zadowalające nas obrazy.  Tematem ich jest natura, która ma ogromny wpływ na naszą twórczość.  Tajniki warsztatu malarskiego zgłębiałyśmy podczas pleneru w Olszynce. W otoczeniu pięknej przyrody malowałyśmy pejzaże, kwiaty, rośliny... Inspirowałyśmy się ulubionymi miejscami i obiektami, gdzie doświadczałyśmy kontaktu z naturą. Każda z nas jest indywidualnością i w swojej pracy wyraziłyśmy swoją wizję świata. Przekonałyśmy się, że  twórczość jest naszą naturalną potrzebą.  Grupa Fanaberia daje nam przestrzeń i czas na twórcze działanie, czymkolwiek ono jest - mówi o wystawie założycielka grupy Anna Bureś.

Reklama

Źródło: MDK-DŚT
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości