Reklama

"Mieszkam tu lat 20 i tu nic takiego nie było". Trwa osiedlowy piknik rodzinny [FOTO]

27/05/2023 17:18

Dziś (27.05) w rejonie ulic Cegielnianej i Fabrycznej odbywa się osiedlowy piknik rodzinny zorganizowany przez Radę Osiedla nr 9 w Łomży. Uczestnicy pikniku mogą zobaczyć m.in. występ zespołów tanecznych ELITE, a także koncert grup artystycznych MDK-DŚT.

Dziś (27.05) o godzinie 14:00 na terenie placu zabaw oraz parkingu w rejonie ulic Cegielnianej i Fabrycznej odbywa się osiedlowy piknik rodzinny, którego organizatorem jest Rada Osiedla nr 9 w Łomży. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekają znakomite atrakcje, jak np. gry i zabawy, występy zespołów tanecznych, pokaz tańca z chorągwiami w wykonaniu Strażników Herbu, pokazy policyjne i strażackie czy pokazy grupy ratowniczej. Dodatkowo można było zjeść lody, kiełbaski, zupę,  a także własnoręcznie przygotowane ciasta w ramach konkursu sąsiedzkiego. 

- Mieszkam tu lat 20 i tu nic takiego nie było, więc bardzo mnie to cieszy (...) To co dzisiaj zobaczyłam, szczególnie w tej współpracy sąsiedzkiej napawa mnie nadzieją, że za rok też będziemy się bawić - mówi Irena Zwornicka, przewodnicząca Rady Osiedla nr 9.

Reklama

Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości