Łomżanie mieszkający w okolicy ul. Z. Glogera i S. Konwy przesłali do prezydenta miasta Mariusza Chrzanowskiego podziękowania za wyremontowanie ów ulic. Wśród mieszkańców składających podziękowania znalazła się radna miasta Elżbieta Rabczyńska.
Remont ul. Stacha Konwy w Łomży wiązał się z przebudową i rozbudową ulicy. Jego koszt wyniósł prawie 1 mln 800 tys. zł. Inwestycja obejmowała wykonanie nowej nawierzchni jezdni o szerokości 3,5 – 4 m na odcinku od ul. Nowogrodzkiej do ul. Pięknej oraz od ul. Pięknej do ul. Nadnarwiańskiej. Przebudowane zostały również chodniki, sieci cieplne i energetyczne, oświetlenie oraz kanalizacja deszczowa. Powstała także ścieżka rowerowa oraz 59 nowych miejsc postojowych.
Za kwotę prawie 1 mln i 350 tys zł wyremontowano Ul. Glogera, która otrzymała nową nawierzchnię jezdni, zajazdy na posesje oraz chodniki. Przebudowane zostało również skrzyżowanie z ul. Wojska Polskiego, Raginisa i Nowogrodzką. Mieszkańcy doczekali się nowego oświetlenia, kanalizacji deszczowej oraz sieci wodociągowej i elektrycznej. Prace na ul. Glogera zostały zakończone trzy miesiące przed terminem. Podczas modernizacji ulicy 26 marca odkryto bombę lotniczą z czasów II Wojny Światowej o wadze 50 kg.
