Reklama

Mieszkańcy Łomży błyskawicznie uzbierali nakrętki na leczenie Kacpra [FOTO]

17/12/2019 07:35

Wystarczył zaledwie tydzień, aby zapełnić pojemnik na plastikowe nakrętki, ustawiony przed łomżyńskim ratuszem. Uzyskane środki przekazane będą na terapię i rehabilitację 12-letniego Kacpra z Łomży, cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe.

- Dziękuję wszystkim, którzy w tę naszą akcję się włączyli oraz zachęcam do dalszego zbierania nakrętek i wrzucania ich do ustawionych przez nas pojemników, dzięki czemu dalej będziemy mogli wspierać osoby potrzebujące – powiedział prezydent Mariusz Chrzanowski.

Pojemniki w kształcie serca, na zlecenie prezydenta Łomży, wykonali pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Dwa kolejne zostaną ustawione w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma oraz na terenach sportowo – rekreacyjnych na os. Konstytucji 3-go Maja. Akcja ma na celu pomoc osobom potrzebującym oraz promowanie postaw proekologicznych, takich jak segregacja odpadów.

Reklama

fot. UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości