Reklama

Mjr Daniel Mazur wyrusza na kolejną misję

13/05/2022 16:33

W Sali Tradycji 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego odbyło się uroczyste pożegnanie udającego się na misję w Iraku mjr Daniela Mazura. Władze Miasta Łomża i jego mieszkańców reprezentował prezydent Mariusz Chrzanowski. Obecni byli także przedstawiciele parlamentu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Starostwa Powiatowego, łomżyńskich instytucji, służb, harcerstwa oraz duchowieństwa.

Pożegnalna uroczystość rozpoczęła się od odczytania rozkazu personalnego Szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego kierującego mjr Daniela Mazura na misję w Iraku. Następnie zgromadzonych w Sali Tradycji powitał   dowódca 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego.

Mówiąc o mjr Danielu Mazurze podkreślił, że jedzie on wykonywać kolejne, ważne zadanie w środowisku międzynarodowym.

- Życzę zdrowia, wytrwałości i powrotu w doskonałej formie – zakończył płk Paweł Gałązka.

Prezydent Mariusz Chrzanowski wspominał jego doskonałe relacje  łomżyńskim z samorządem, dziękując za dotychczasową współpracę.

Reklama

- W imieniu swoim i mieszkańców życzę Panu zdrowia, siły, wytrwałości i szczęśliwego powrotu – mówił gospodarz miasta, przekazując mjr Danielowi Mazurowi flagę miasta.

Mjr Daniel Mazur dziękował przybyłym na jego pożegnanie gościom.

- Obiecuję sumiennie wykonywać swoje obowiązki służbowe i być godnym ambasadorem naszego regionu. Jestem oficerem Wojska Polskiego w Łomży, a to zobowiązuje - mówił.

tekst i foto: UM  Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości