Agresywna nastolatka próbowała zniszczyć tuje w donicach przed wejściem do jednej z łomżyńskich pizzerii. Akt wandalizmu został zarejestrowany przez monitoring zainstalowany na fasadzie budynku.
Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek wieczorem na ul. Dmowskiego.
Młoda i wściekła nastolatka, postanowiła swoją złość wyładować na czymś przypadkowym. Akt wandalizmu został zarejestrowany przez monitoring zainstalowany na fasadzie budynku.
Agresywny nastolatek stanowi zagrożenie zarówno dla otoczenia w domu czy w środowisku szkolnym, jak i dla samego siebie.