Reklama

Młoda i wściekła. Akt wandalizmu zarejestrowała kamera [VIDEO]

20/06/2022 22:21

Agresywna nastolatka próbowała zniszczyć tuje w donicach przed wejściem do jednej z łomżyńskich pizzerii. Akt wandalizmu został zarejestrowany przez monitoring zainstalowany na fasadzie budynku.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek wieczorem na ul. Dmowskiego.

Młoda i wściekła nastolatka, postanowiła swoją złość wyładować na czymś przypadkowym. Akt wandalizmu został zarejestrowany przez monitoring zainstalowany na fasadzie budynku.

Agresywny nastolatek stanowi zagrożenie zarówno dla otoczenia w domu czy w środowisku szkolnym, jak i dla samego siebie. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości