Reklama

Młodociani wandale wiaty na plaży miejskiej odnalezieni

22/04/2024 13:28

Straż Miejska w Łomży dzięki monitoringowi miejskiemu odnalazła wandali, którzy zniszczyli wulgarnymi napisami i rysunkami wiatę na plaży miejskiej. Pisaliśmy o tym w minioną sobotę.

- Jesteśmy już w kontakcie z rodzicami dwóch, młodych chłopców, którzy pomazali farbą wiatę na plaży miejskiej. Mają się zastanowić jak zadośćuczynić i naprawić wyrządzoną szkodę – mówi Paweł Żebrowski, komendant Straży Miejskiej w Łomży.

Do aktu wandalizmu doszło 4 kwietnia po godz. 18.00. Dzień później łomżyńska Straż Miejska zajęła się analizowaniem monitoringu miejskiego i prowadzeniem czynności zmierzających do wyjaśnienia aktu wandalizmu. Działania strażników przyniosły pozytywny efekt.

- Dzisiaj rano odwiedziliśmy rodziców i poinformowaliśmy o całym incydencie – dodaje Paweł Żebrowski.

Reklama

Okazało się, że chłopcy wcześniej nie dopuszczali się podobnych wybryków.  Był to ich pierwszy, taki „wyskok”.

Zdaniem komendanta Straży Miejskiej w Łomży monitoring jest przydatny w ujawnianiu sprawców wykroczeń.  

- Wskazał m.in. kierowcę, który potrącił starszego mężczyznę na ul. Pocztarskiej i zbiegł z miejsca zdarzenia czy sprawców połamania barierki na mostku na Łomżyczce – informuje Paweł Żebrowski.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/04/2024 21:26
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości