Reklama

Młody wokalista z Łomży zdobywcą Złotej i Srebrnej Symfonii

30/12/2020 08:25

Damian Śliwiński zajął I i II miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu wokalnego na Łotwie RIGA SYMPHONY.

Damian otrzymał Złotą Symfonię za wykonanie utworu Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam gdzie byłem", który oceniało jury z Mołdawii, Estonii i Rosji, a Srebrną - za światowy hit "Let her Go" (Passenger) oceniany przez jury z Rosji, Białorusi i Rumunii.

Młody wokalista powtórzył sukces z tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu w Słonecznym Brzegu w Bułgarii "MY XXI WIEK" gdzie zdobył I miejsce

Na przełomie ostatnich trzech miesięcy Damianowi dopisywało szczęście, otrzymał szereg prestiżowych nagród,

Reklama
  • III miejsce na XX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca MUSZELKI WIGIER w Suwałkach
  • na Litwie na Międzynarodowym Festiwalu SONATA OF THE STARS zdobył II miejsce w nominacji ,,In Memoriam" oraz Wyróżnienie II stopnia w nominacji World Hit. 
  • na Wyspach Kanaryjskich w Hiszpanii na Festiwalu UNIVER SONG przyznano Damianowi wyróżnienie. 
  • w październiku we Włoszech zdobył II miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki ORPHEUS IN ITALY.
  • w Malborku w Ogólnopolskim Konkursie ,,WIELCY NIEOBECNI" w kat 16-21 lat zajął III miejsce,
  • w Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w Nowym Targu II miejsce.

fot. nadesłane 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości