Damian Śliwiński zajął I i II miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu wokalnego na Łotwie RIGA SYMPHONY.
Damian otrzymał Złotą Symfonię za wykonanie utworu Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam gdzie byłem", który oceniało jury z Mołdawii, Estonii i Rosji, a Srebrną - za światowy hit "Let her Go" (Passenger) oceniany przez jury z Rosji, Białorusi i Rumunii.
Młody wokalista powtórzył sukces z tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu w Słonecznym Brzegu w Bułgarii "MY XXI WIEK" gdzie zdobył I miejsce
Na przełomie ostatnich trzech miesięcy Damianowi dopisywało szczęście, otrzymał szereg prestiżowych nagród,
fot. nadesłane