To już tradycja, że łomżyńscy motocykliści świętują przejazdem przez miasto Dzień Niepodległości. Dziś również zarejestrowaliśmy przejazd fanów dwóch kółek w Małym Płocku.
Kawalkadę motocykli na ulicach Łomży możemy zazwyczaj obserwować przy wyjątkowych okazjach. Taką właśnie było dzisiejsze Narodowe Święto Niepodległości, które było okazją, by motocykliści mogli się zebrać i wspólnie przejechać ulicami Łomży. Krótką podróż zaczęli na stacji pali Orlen przy Piłsudskiego, a zakończyli na Starym Rynku.
Był to ostatni w tym roku planowy, wspólny przejazd motocyklistów przez miasto. Można go uznać jednocześnie za symboliczne zamknięcie sezonu motocyklowego, bo choć motocykle jeszcze pojawiają się na ulicach Łomży, to jest ich coraz mniej, a pogoda coraz rzadziej zachęca do przejażdżek.