Reklama

Motocyklista wypadł z drogi

30/04/2017 17:38

Młody amator jednośladów wypadł z drogi i wylądował w przydrożnym rowie. Przytomnego motocyklistę do szpitala w Łomży zabrała załoga karetki pogotowia.

Do wypadku doszło dziś przed godziną 19.00, na drodze między Zbójną a miejscowością Osowiec.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości