Przed nami II Motocyklowa Pielgrzymka Polski Północno-Wschodniej. W najbliższy weekend motocykliści przejadą ulicami naszego miasta z relikwiami św. Andrzeja Boboli. Sprawdźcie szczegóły:
Miłośnicy jednośladów pojawią się w Łomży w niedzielę 14 maja. Od godz. 10:00 kierowcy maszyn rozpoczną zbiórkę na terenie muszli koncertowej przy ul. Zjazd.
Punktualnie o 11:00 powinien rozpocząć się przejazd z relikwiami św. Andrzeja Boboli w formie procesji motocyklowej. Uczestnicy przejadą z klasztoru Kapucynów do Katedry, Opactwa Panien Benedyktynek oraz parafii pw. św. Andrzeja Boboli, gdzie o godz. 12:00 odprawiona zostanie msza połączona z poświęceniem motocykli.
Dodatkowo o godz.13:00 wyruszy parada motocyklowa ulicami Łomży. Pół godziny później rozpocznie się poczęstunek dla wszystkich uczestników.
