Reklama

Motocyklowa pielgrzymka w Łomży. Ulicami miasta przejadą jednoślady

11/05/2023 10:42
MAJ14

godz: 10:00

Przed nami II Motocyklowa Pielgrzymka Polski Północno-Wschodniej. W najbliższy weekend motocykliści przejadą ulicami naszego miasta z relikwiami św. Andrzeja Boboli. Sprawdźcie szczegóły:

Miłośnicy jednośladów pojawią się w Łomży w niedzielę 14 maja. Od godz. 10:00 kierowcy maszyn rozpoczną zbiórkę na terenie muszli koncertowej przy ul. Zjazd.

Punktualnie o 11:00 powinien rozpocząć się przejazd z relikwiami św. Andrzeja Boboli w formie procesji motocyklowej. Uczestnicy przejadą z klasztoru Kapucynów do Katedry, Opactwa Panien Benedyktynek oraz parafii pw. św. Andrzeja Boboli, gdzie o godz. 12:00 odprawiona zostanie msza połączona z poświęceniem motocykli.

Dodatkowo o godz.13:00 wyruszy parada motocyklowa ulicami Łomży. Pół godziny później rozpocznie się poczęstunek dla wszystkich uczestników. 

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości