Święta tuż, tuż! Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży zadbali, by w mieście można było poczuć niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju klimat. Teraz postanowili skierować do mieszkańców najserdeczniejsze życzenia.
- Ten rok był wyjątkowo trudny, dlatego też chcieliśmy, żeby w tym okresie w Łomży zrobiło się kolorowo i świetliście. Z myślą o najmłodszych zostały zakupione nowe iluminacje, które zostały rozstawione w Parku Jana Pawła II. Chcieliśmy stworzyć miejsce pełne optymizmu, do którego chętnie przychodziliby mieszkańcy - mówi Krzysztof Siedlecki, kierownik Zakładu Dróg i Zieleni MPGKiM w Łomży, który dziękuje pracownikom za wytrwałość, sumienność w wykonywaniu obowiązków.
- Niech zagości w naszych domach spokój, rodzinna atmosfera oraz pomyślność. Niech ciepło płynie z naszych serc, nie tylko z grzejników - mówi z kolei Marek Borawski, kierownik Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. - Niech ten świąteczny czas wzmocni nasze sąsiedzkie relacje oraz natchnie nas do pomocy innym, którzy tego potrzebują, zwłaszcza seniorom.
Reklama
- Zakład Oczyszczania Miasta serdecznie dołącza się do życzeń kolegów i ze swojej strony życzy bezpiecznych dróg, nieoblodzonych, niezaśnieżonych, które pewnie poprowadzą Państwa do grona najbliższych, aby móc cieszyć się tym wspaniałym, pięknym czasem - mówi Kamil Mateuszczyk, kierownik Zakładu Oczyszczania Miasta.
Czego jeszcze życzą mieszkańcom pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży? Zajrzyjcie do naszego materiału VIDEO