Reklama

MPGKiM w Łomży przesyła moc świątecznych życzeń [VIDEO]

24/12/2022 12:46

Już dzisiaj zasiądziemy do wigilijnego stołu, by rozpocząć Święta Bożego Narodzenia. Niech ten dzień i kolejne będzie dla Was czasem radości, miłości i rodzinnego ciepła oraz dobroci w każdym wymiarze. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży zadbali, by w mieście można było poczuć niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju klimat. Teraz postanowili skierować do mieszkańców najserdeczniejsze życzenia.

 

Czego życzą mieszkańcom pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży? Zajrzyjcie do naszego materiału VIDEO!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości