Już dzisiaj zasiądziemy do wigilijnego stołu, by rozpocząć Święta Bożego Narodzenia. Niech ten dzień i kolejne będzie dla Was czasem radości, miłości i rodzinnego ciepła oraz dobroci w każdym wymiarze. Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży zadbali, by w mieście można było poczuć niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju klimat. Teraz postanowili skierować do mieszkańców najserdeczniejsze życzenia.
Czego życzą mieszkańcom pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży? Zajrzyjcie do naszego materiału VIDEO!