W ostatnim czasie swoje propozycje muzyczne na nadchodzące lato zaprezentowało dwóch łomżyńskich raperów. Tylko w jednym tygodniu światło dzienne ujrzały aż dwa numery, które są owocem współpracy Przemka Piotrowskiego i Marcina Fabiszewskiego. W sieci pojawiła się również premiera klipu z udziałem Fabisza i rapera Soboty do piosenki "Lubiła tańczyć". Będzie hit?
Przemek Piotrowski x Fabisz - Afterek
- Utwór "Afterek" wyszedł na majówkę. "Afterek" powstał w jeden dzień, utwór jak najbardziej pozytywny o zabarwieniu humorystycznym trwający jedynie 2 min 16 s - informują artyści
Przemek Piotrowski x Fabisz - PRZETRWANIE
- Utwór, który na swoją kolej czekał sporo, bo 2.5 roku, jest jednym z pierwszych, które powstały w ramach naszej współpracy. Przy wzmożonych działaniach nad autorskim materiałem, postanowiliśmy go opublikować wraz z klipem audiowizualnym nagranym w Nowym Jorku, Buffalo, Philadelphii, Warszawie i naszym rodzinnym mieście - Łomży, przy pomocy grupy tanecznej Master Kids prowadzonej przez Krystiana Pielocha - mówią raperzy
Reklama
Adi Foxx x Sobota x Loka x Fabisz - Lubiła Tańczyć
- Remix hitu sprzed 27 zespołu Rotary - Na jednej z dzikich plaż, w którym bierze udział wokalista nieistniejącego zespołu Rotary Grzegorz Porowski, który od 11 lat jest wokalistą zespołu Loka. Gościnnie wystąpił również raper Sobota - informuje Fabisz
Marcin "Fabisz" Fabiszewski o udziale w projekcie do piosenki “Lubiła tańczyć”
- Z Adim znam się już 12 lat zrobiliśmy wspólnie bardzo dużo utworów, w tamtym roku wpadłem na pomysł, abyśmy stworzyli nową wersję nieśmiertelnego hitu " Na jednej z dzikich plaż" Adi jest świetnym producentem, a domiar sprzyjających okoliczności autora tego hitu Grześka, znam również od ok 10 lat. Jednak jak się okazało nie byłem pierwszym pomysłodawcą zremixowania tego utwory co sprawia, że w takiej sytuacji wygra najlepszy . Wspólnie z Adim stworzyliśmy demo jakby to miało wyglądać i wysłaliśmy Grześkowi już z moją zwrotką, na co od razu dostaliśmy zielone światło i aprobatę autora. Jednocześnie Adi prowadząc swój hobbystyczny kanał o gotowaniu zauważył komentarz od rapera Soboty odnośnie jednego z odcinków, automatycznie pojawił się pomysł na gościnny udział rapera, Sobota zgodził się bez zastanowienia. Przypadków nie ma - mówi Marcin Fabiszewski
Reklama
źródło: nadesłane
zdj. główne: nadesłane