Popołudnie w Łomży przyniosło nam duże opady śniegu. W wielu miejscach w regionie sytuacja na drodze jest trudna. Nie do wszystkich miejsc dotarły jeszcze pługopiaskarki.
Zapowiadany przez synoptyków niż "Brygida" zawitał do Polski.
Sytuacja jest trudna, możliwe są wzmożone kolizje i problemy z podjazdami. Nie do wszystkich miejsc dotarły także piaskarki i pługi, ta sytuacja pewnie poprawi się w ciągu dnia. Utrzymania się takiej pogody możemy się spodziewać przez najbliższe kilka dni.