Reklama

Najnowszy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego. Jak wygląda sytuacja w naszym regionie?

14/04/2020 19:21

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o 10 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  1. Mężczyzna w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  2. Młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  3. Starsza kobieta z powiatu bielskiego, hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  4. Starszy mężczyzna z powiatu bielskiego, hospitalizowany w Szpitalu w Bielsku Podlaskim
  5. Młody mężczyzna z powiatu hajnowskiego, izolacja domowa
  6. Kobieta w sile wieku z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  7. Starsza kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  8. Dziecko z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  9. Młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  10. Kobieta w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa

W sumie w województwie podlaskim mamy 256 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości