Reklama

Najpierw kupił piwo, potem ukradł rower

31/05/2022 10:59

Policjanci z Łomży zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież roweru. Okazało się, że jeden z nich kupił na stacji piwo, a następnie ukradł stojący przed budynkiem jednoślad. Rower udało się odzyskać.

Z policyjnej relacji wynika, że wczoraj po 3, łomżyńscy policjanci otrzymali informację o kradzieży roweru na jednej ze stacji paliw w mieście.

- Jednośladem przyjechał pracownik stacji i zostawił go przed budynkiem na stojaku dla rowerów. Po 3 obsługiwał klienta, który kupił piwo, a następnie wyszedł ze stacji, wsiadł na jego rower i nim odjechał. Pokrzywdzony od razu zadzwonił na numer alarmowy, a całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Policjanci zobaczyli na nagraniu, że jednoślad ukradł mężczyzna, który z kolegą przyjechał na stację samochodem, a odjechał zabranym rowerem. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę blisko 1,5 tys. zł. 

- Policjanci mając wizerunek podejrzanego oraz numery rejestracyjne samochodu szybko ustalili tożsamość mężczyzn. Już po 9 dwóch 28-latków było w rękach kryminalnych. Jeszcze tego samego dnia jeden z nich usłyszał zarzut. Mundurowi odzyskali również skradziony rower, który znaleźli w miejscu zamieszkania złodzieja.

Reklama

Rower wrócił już do właściciela. Policja przypomina, że za kradzież kodeks karny przewiduję karę do 5 lat pozbawienia wolności.

zdj. KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości