Reklama

Nakręcą reklamę w Łomży. Szukają statystów/aktorów - Zgłoś się!

11/07/2019 12:37

Firma działająca w branży wideo poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w najbliższej produkcji reklamowej, której nagranie zostanie zrealizowane jeszcze w lipcu w Łomży.

Firma poszukuje co najmniej 4 osób (dwie dziewczyny i dwóch chłopaków) w wieku 18-26 lat. Reklama będzie miała charakter ogólnopolski. Za udział w projekcie firma gwarantuje wynagrodzenie.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: fabrykawideo@gmail.com

Zgłoszenie powinno zawierac:

*imię
*wiek
*nr telefonu
*dwa AKTUALNE zdjęcia (twarzy i sylwetki) bez retuszu

W tytule proszę wpisać "reklama Łomża". Zgłoszenie można wysyłać do soboty, do godziny 15:00. Wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie.

Reklama

 

art. sponsorowany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości