Adam Chojnowski, nauczyciel historii i Wiedzy o Społeczeństwie z I Liceum Ogólnokształcącego został zwycięzcą 17 odcinka 114 edycji programu "Jeden z dziesięciu". Odcinek wyemitowany był dziś, 1 października w TVP 1.
Pan Adam wygrał odcinek ze 204 punktami, co na obecną chwilę daje mu czwartą pozycję w tabeli bieżącej edycji programu.
Program "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie telewizji polskiej od 1994 roku. Od początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy oraz prezenter telewizyjny.
Gratulujemy i trzymamy kciuki w wielkim finale!