Reklama

Nawałnica przeszła przez region

15/06/2023 16:40

Łomżę ominęła nawałnica, która przetoczyła się przez północno-wschodnią Polskę. Mniej szczęścia miała pobliska Ostrołęka. Tam ulewa zalała ulice i chodniki.

Przed możliwymi burzami i ulewnym deszczem ostrzegali dziś rano synoptycy IMGW-PIB. Alert I stopnia zaczął obowiązywać  o godz. 12:00. W Łomży mogliśmy jednak zobaczyć wyłącznie krótki deszcz, a o przechodzącej burzy świadczyły niesione z daleka odgłosy grzmotów. Nawałnica na szczęście ominęła nasze miasto.

Z żywiołem musieli zmierzyć się za to mieszkańcy pobliskiej Ostrołęki. Tam gwałtowna ulewa zalała ulice, chodniki i piwnice w nieruchomościach. Skutki nawałnicy można zobaczyć na portalu Moja Ostrołęka.

Reklama

Aktualnie w Łomży możemy korzystać z promieni słońca. Z prognoz synoptyków wynika, że burz z gradem powinniśmy spodziewać się jeszcze w niedzielę i poniedziałek.

zdj. główne: Moja Ostrołęka

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości