Reklama

Nie będzie łączenia klas w podstawówkach!

25/05/2022 09:24

Potwierdza to w rozmowie z nasza redakcją m.in. dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 Małgorzata Pietrusewicz.

Łączenie klas w polskim systemie edukacji jest znane od dawna. W ostatnich dniach w środowisku nauczycielskim pojawiła się pogłoska, że w związku z oszczędnościami takie rozwiązanie planowane jest w łomżyńskich szkołach podstawowych.

Skontaktowaliśmy się z dyrektor „Piątki” Małgorzatą Pietrusewicz, która potwierdziła naszą informację – łączenia klas w Szkole Podstawowej nr 5 nie będzie!

Od jednego z radnych wiemy także, że Miasto nie zamierza szukać oszczędności poprzez tego typu działania.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości