Reklama

Nie będzie tymczasowej organizacji ruchu przy cmentarzach. Bezpłatne "empeki" zostają

30/10/2020 22:23

Zgodnie z decyzją premiera Mateusza Morawieckiego przez trzy najbliższe dni (od soboty 31 października do poniedziałku 2 listopada) cmentarze w całym kraju będą zamknięte. W związku z tym planowana w tych dniach zmiana organizacji ruchu w okolicach łomżyńskich nekropolii nie wejdzie w życie. Będą obowiązywać dotychczasowe zasady poruszania się po drogach.

Prezydent Łomży zdecydował, że miejsca handlu przy nekropolii przy ul. Kopernika i cmentarzu komunalnym przy ul. Przykoszarowej będą działać dłużej (do 9 listopada włącznie) na takich samych zasadach jak obecnie.

Bezpłatne "empeki" zostają

- W związku z kolejnymi obostrzeniami rządowymi i zamknięciu cmentarzy linia specjalna, która miała kursować w Dniu Wszystkich Świętych została odwołana. Tego dnia decyzją prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej będą uprawnieni do bezpłatnych przejazdów na wszystkich liniach – czytamy w komunikacie Ratusza.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości