Reklama

Nie żyje Jerzy Kuciel, wieloletni pracownik Urzędu Miejskiego w Łomży

24/06/2021 13:06

22 czerwca 2021 r. zmarł Jerzy Janusz Kuciel, wieloletni pracownik Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego. Miał 69 lat.

Jak przekazuje Ratusz, Jerzy Janusz Kuciel pracował w łomżyńskim magistracie w latach 2000-2016. Wcześniej był pracownikiem Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Łomży.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę 26 czerwca 2021 r. o godz. 11:00 w kaplicy Św. Józefa przy ul. Przykoszarowej, a następnie pochowanie odbędzie się na cmentarzu przy ul. Kopernika.

"Wyrazy głębokiego żalu i współczucia rodzinie, bliskim i przyjaciołom Zmarłego składa Prezydent Łomży i współpracownicy z Urzędu Miejskiego"

Reklama

fot. UM Lomza 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości