Około 70 przyszłych inżynierów bawiło się na balu dyplomowym Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży.
Bal w pięknie udekorowanej auli MANS trwał do białego rana. Wzięło w nim udział około 70 przyszłych inżynierów rolnictwa, budownictwa i towaroznawstwa, aktualnie pobierających naukę w uczelni przy ul. Studenckiej. Wspólna impreza na koniec karnawału była ostatnią taką okazją do wspólnej zabawy, ponieważ już w tym tygodniu studenci rozpoczynają obrony.
Władze Uczelni życzą pomyślności podczas obrony prac i sukcesów zawodowych