Łomżanin Łukasz Kuźmienko kolekcjonuje zdjęcia z aktorami, przeprowadza z nimi wywiady, opisuje działalność placówek kulturalnych, a także swoje wrażenia ze spektakli, wystaw czy koncertów. Swoją pasją dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych w ramach "Kulturalnych wtorków".
Mieszkaniec Łomży, Łukasz Kuźmienko już jako uczeń Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży aktywnie uczestniczył w różnego rodzaju kulturalnych wydarzeniach czy zajęciach plastycznych. Jego zainteresowania artystyczne rozwinęły się do tego stopnia, że postanowił aktywnie działać w mediach społecznościowych.
- Zamieszczam na Facebooku informacje o ciekawych wydarzeniach, które odbywają się w Łomży, polecam spektakle, koncerty, prezentuję swoje prace plastyczne, przeprowadzam wywiady ze znanymi ludźmi, koresponduję z różnymi instytucjami zajmującymi się kulturą – mówi pan Łukasz Kuźmienko.
Reklama
W ostatnim czasie pan Łukasz opowiedział o swojej pasji prezydentowi Łomży, a także wręczył mu własnoręcznie wykonane prace plastyczne.
Profil z „Kulturalnymi wtorkami” Łukasza Kuźmienko można śledzić pod adresem https://www.facebook.com/hashtag/kulturalnewtorki.