Pochodzi ze wsi Kuczyny niedaleko Stawisk. Młody artysta przybrał pseudonim Instaboy i dopiero czyni pierwsze kroki w branży. Pierwsze komentarze nie pozostawiają złudzeń. Internautom i fanom muzyki disco polo spodobała się debiutancka produkcja młodego artysty.
Instaboy po kilku tygodniach pracowitych przygotowań udostępnił w sieci swoją debiutancką produkcję pt. "Moja dziewczyno". W zaledwie tydzień od premiery teledysk przekroczył już 134 tys. wyświetleń w serwisie YouTube.
- Brawo za odwagę i realizacje marzeń. Teledysk sprawia wrażenie jakbyś robił to od zawsze. Życzę powodzenia w dalszej karierze – wyznaje jedna z internautek.
Jak relacjonuje artysta prace nad teledyskiem trwały dwa dni. Oprócz Przemka wystąpiła w nim modelka, piękny biało umaszczony pies rasy samoyed i czerwone sportowe audi.
A jak Wam się podoba debiut Instaboya?