Zmienia się miejsce wydawania Łomżyńskiej Karty Seniora. Od października seniorzy będą mogli składać wnioski i odbierać karty w Klubie Seniora przy ul. Nowogrodzkiej 7A.
Urząd Miejski w Łomży przypomina, że wnioski o wydanie Łomżyńskiej Karty Seniora mogą składać mieszkańcy Łomży, którzy ukończyli 60. rok życia. Karta uprawnia do ulg i zniżek w miejskich instytucjach oraz firmach, które przystąpiły do programu ogłoszonego przez Prezydenta Łomży. Jej posiadacze mogą ubiegać się o wydanie Łomżyńskiej Karty Miejskiej uprawniającej do bezpłatnych przejazdów MPK, jeśli swój podatek rozliczają w Łomży (miejscowość, gmina i powiat w PIT to Miasto Łomża).
