Nowi partnerzy Dawida i Magdy Narożnych najwyraźniej nie darzą siebie sympatią. Okazuje się, że w Zakopanem, gdzie Piękni i Młodzi bawili publiczność podczas Sylwestra Marzeń, wywiązała się awantura. Użyty został najprawdopodobniej gaz i doszło do rękoczynów. Co tam się stało?
O tym, że Dawid i Magda Narożni nie są już parą opinia publiczna dowiedziała się w czerwcu.
Oboje znaleźli później swoje nowe drugie połówki i wiele wskazywało na to, że ich życie się poukłada. Zespół tworzony przez Magdę, Dawida i Daniela występował dalej, a rozstanie miało nie wpłynąć na rozwój kariery muzycznej. Okazuje się, że pomiędzy nowymi partnerami Dawida i Magdy wytworzył się konflikt i to nie byle jaki. Informuje o tym portal Pudelek.pl
Dziewczyna Dawida Narożnego udostępniła na swoim instagramie zdjęcie karty informacyjnej ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, dodając w podpisie, że została pobita. W relacji oznaczony został chłopak Magdy Narożnej, określony mianem "damskiego boksera".
"Uderzona przez znanego osobnika - uraz zuchwy po ster. lewej. Czesciowy niedosluch ucha lewego Rtg 4 proj. bez uchwytnych zmian urazowych Dgn. Stluczenie zuchwy po str. lewej. podejrz. uszkodzenia blony bebenkowej ucha lewego (pisownia oryginalna) - czytamy w zamieszczonej karcie z zakopiańskiego szpitala.
W instagramowej relacji załączony został też szokujący filmik z urywkiem awantury, podczas której użyty został najprawdopodobniej gaz i doszło do rękoczynów.
- Jestem 4-tą osobą pobitą przez tego kryminalistę! Koniec z ukrywaniem waszych występów ! Widzimy się w sądzie - czytamy w podpisie.
Reklama
W artykule Pudelka możemy przeczytać, że obie strony zostały już poproszone o komentarz odnośnie sporu.
Na ten moment głos zabrała jedynie Magda Narożna, która poinformowała, że sprawą zajmują się prawnicy: Jadę złożyć zwiadomienie na komendę. Pracuję nad sprawą ze swoimi prawnikami - mówi w rozmowie z Pudelkiem.
Nie wiemy jakie były okoliczności całej tej sytuacji, ale możliwe jest, że przekonamy się już niedługo. Sprawa wygląda na rozwojową.