Za nami jedenasta edycja muzycznego show "The Voice of Poland". Dziś telewizyjna Dwójka pokazała wielki finał programu. Po niemal 3 miesiącach emocji i wysłuchaniu kilkudziesięciu uczestników w końcu znamy zwycięzcę show! W ostatecznym starciu zmierzyli się ze sobą łomżan Adam Kalinowski i Krystian Ochman. Zwycięzca mógł jednak być tylko jeden.
O miejsce pierwsze w 11 edycji show ubiegali się: Anna Gąsienica-Byrcyn z drużyny Edyty Górniak, Adam Kalinowski z teamu Tomsona i Barona; Krystian Ochman, którego trenerem był Michał Szpak oraz Jędrzej Skiba z drużyny Uli Dudziak.
Tym razem to nie trenerzy oceniali występy uczestników. O zwycięstwie Krystiana Ochmana w jedenastej edycji „The Voice of Poland” zadecydowali telewidzowie, a ściślej smsy od nich. Pochodzący z Łomży Adam Kalinowski, frontman zespołu „Black Jeans” zajął drugie miejsce.
Podczas finałowego odcinka artysta zaprezentował singiel „Kamienice”.