Trwa akcja „Choinka dla życia”. Oddając dziś (14.12) krew otrzymujemy choinkę od Lasów Państwowych.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia na Honorowych Dawców Krwi, którzy podzielą się z potrzebującymi darem krwi, czeka wyjątkowe podziękowanie. Lasy Państwowe w ramach akcji „Choinka dla życia” przygotowały świąteczne, naturalne drzewka dla Krwiodawców.
Akcja odbywa się w wielu miejscach Polski, w tym w Łomży. Pracownicy Nadleśnictwa czekają na krwiodawców przed budynkiem terenowego oddziału RCKiK przy al. Piłsudskiego.
Każda osoba oddająca dziś krew może otrzymać darmową choinkę.