:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Okrucieństwo! Mężczyzna powiesił psa na łańcuchu. To miała być zemsta!

Kronika kryminalna, Okrucieństwo! Mężczyzna powiesił łańcuchu miała zemsta! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 15/06/2019 11:46

68-letni mieszkaniec gminy Łyse powiesił psa swojego sąsiada. Podobno była to zemsta za to, że roczny "Leon" jak był szczeniakiem pogonił dwie jego kury. Mężczyznę zatrzymano, gdy po powrocie na miejsce zbrodni próbował ukryć zwłoki. O sprawie poinformowało "Pogotowie dla Zwierząt".

Właścicielem psa "Leona" jest 25 - letni Piotr, mieszkający w jednej ze wsi w gm. Łyse. 


W minioną środę wieczorem jego pies "Leon", jak zwykle czekał na dzieci, by się z nimi bawić. Do zwierzęcia podszedł nagle sąsiad - Mieczysław Ch., następnie zabrał zwierzę pod pachę i poszedł z nim na swoje podwórko. Zniknął za budynkami, by po chwili opuścić działkę. Odjechał rowerem. Właściciel psa wtargnął na posesję Mieczysława Ch., by szukać zwierzęcia. Na podwórku psa nie było. Zajrzał do kilku budynków gospodarczych, ale te również były puste. Pies przepadł. W końcu do sprawdzenia została komórka, gdzie mieszkały kury. Pan Piotr zajrzał do środka i tam zobaczył zwłoki psa. Wisiał na łańcuchu. Już nie żył - relacjonuje Pogotowie dla Zwierząt.

Jak wynika z relacji "Pogotowia" o zdarzeniu powiadomiona została policja, która rozpoczęła poszukiwania sprawcy. 68-latek ponownie pojawił się pod swoim domem. Przyjechał z workiem, aby zabrać i ukryć zwłoki psa. Został wtedy zatrzymany.

Na miejscu dokonano oględzin zwierzęcia. Widok straszny... Zwierzę umierało długo. Zabicie psa przez powieszenie jest najgorszą śmiercią, która następuje bardzo powoli.
Mieczysław Ch. przewieziony został do Policyjnej Izby Zatrzymań w Ostrołęce. Tam czekał na przesłuchanie. Wylewny w swych wyjaśnieniach nie był. Jedyne co - przyznał się do winy. Podobno był to jego odwet za to, ze "Leon" jak był szczeniakiem pogonił jego dwie kury.- czytamy na profilu "PDZ"

Zwłoki psa zostały zabezpieczone celem wykonania sekcji. Opinie wyda biegły lekarz weterynarii, który na wniosek "Pogotowia dla Zwierząt" powołany został w sprawie przez prokuraturę. PDZ jest stroną postępowania, reprezentującą prawa psa. 

Z uwagi na fakt, iż mężczyzna przyznał się do winy Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce nie wnioskowała do sądu o tymczasowy areszt dla niego. Po godzinie 12.00 był już wolnym człowiekiem. Póki co. Opuścił budynek prokuratury bez kajdanek - przekazuje "Pogotowie dla Zwierząt" - Brak nam słów, by opisać kolejny bestialski czyn sprawcy. Możemy obiecać Wam tyle, iż będziemy w sądzie jako oskarżyciel posiłkowy na każdej rozprawie. I dopilnujemy aby otrzymał najwyższy wymiar kary - czyli 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

Więcej na Facebookowym profilu "Pogotowia dla Zwierząt"

Źródło: Pogotowie dla Zwierząt/Moja Ostrołęka

lomza

Okrucieństwo! Mężczyzna powiesił psa na łańcuchu. To miała być zemsta! komentarze opinie

  • gość 2019-06-15 12:50:37

    Pokaż jak traktujesz zwierzęta a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem!!!Ten osobnik powinien ponieść z całą surowością karę za swoje bestialstwo!!!Koniec kar w zawieszaniu.Czas na przykłady aby inni powstrzymali swoje zwyrodniałe instynkty.

  • gość 2019-06-15 13:03:53

    karać chamów i jeszcze raz karać. Kurwy jezdza audikami prawie nowka na sterylizację suki im żal a potem szczeniaki na osiedla podrzujcaja albo topia.

  • gość 2019-06-15 13:03:56

    Starego kootasa na sznur i nie dac zrec ani pic przez tydzien.

  • gość 2019-06-15 13:05:22

    potem cham idzie do kościoła i komunie przyjmuje morderca

  • gość 2019-06-15 13:13:32

    Ksiadz w kosciele powinien napietnowac takiego zwyrodnialca,a madrzy sasiedzi powinni pluc na jego widok.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 13:17:59

    Za jaja cwela powiesić!! Zajebac buja bez serca. Małego szczeniaka tak potraktować! Rolada jebany kurp pierdolony. Brak słów 5 lat to za mało!!!

  • Gość 000 - niezalogowany 2019-06-15 13:18:37

    Bestia. Zrobić mu to samo. Jak można być takim sku******. Oby Cie dojechali w wiezieniu

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 14:00:28

    Oj tam zaraz zwyrodnialec. Po prostu trzeba go pozbawić przywileju trzymania zwierząt na 10 lat i zbliżania więc to zwierząt jak nieposlucha to na Śląsk do więzienia żeby wnuczki świata zwiedzili odwiedzając go.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 14:31:45

    Taka sama kara powinna spotkać tego kreatyna... Jak tam można, ile w tych ludziach nienawiści... Brak słów!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 14:55:50

    Zadnej kary nie będzie gdzie wy żyjecie. Dostanie grzywne ze 200zl i po sprawie tak niestety jest. U nas prawo tak dziala.... to stary wsiun tak byl wychowany. Cywilizacja nie wszedzie jeszcze dotarła

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 15:15:11

    Takich zwyrodnialcow nie brakuje i najgorsze ze ich liczba rosnie a rodzina uważa że przecież nic się nie stało bo to kot czy pies a potem idą do kościoła pie...doleni katolicy .To są żywe istoty które czują. Co się dzieje z ludzmi na każdym kroku bestialstwo i zwyrodnialstwo .

  • gość 2019-06-15 15:17:56

    Stary głupi kurp rozum mu samogon odebrał.

  • gość 2019-06-15 15:19:22

    Masz skurwysynu szczęście że na mnie nie trafiłeś bo byś zdychał w męczarniach.

  • Toni do nas doszło... - niezalogowany 2019-06-15 17:22:18

    Facet postąpił haniebnie, to fakt.
    Ale jak można reprezentować prawa psa? Z czego to wynika? Chyba interes publiczny? Widzę, że dialektyka marksizmu wkrada się coraz bardziej bezczelnie.
    P.S. tylko sterylizacja i usypianie niechcianych zwierząt. Coraz więcej jest psów i to jest problem, bo to zwierzę i ma swoje instynkty, niektóre zabójcze dla ludzi np.łączenie się w stada. Na wsiach psy zagryzaja zające i młode sarny.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 18:13:13

    Zwyrodnialec!!!!

  • Głupota - niezalogowany 2019-06-15 18:13:53

    Pies to tylko pies to zwierze i nie ma co porównywać do człowieka. Świat spada na psy lepiej ruchac się z psem suką bo to kurwa członkowie rodziny ... leczcie się

  • gość 2019-06-15 18:34:07


    Człowiek to też tylko zwierzę należące do kręgowców, ssaków, naczelnych ... Więc Głupota nie wypowiadaj się, że pies to tylko zwierzę. Może w końcu do ludzi dotrze, że też są TYLKO zwierzętami, którzy PONOĆ maja zdolność oceniania, podejmowania świadomych decyzji. Jak widać, nie wszyscy. Bodziec - reakcja, to funkcje "starego mózgu'.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 20:40:44

    Zrobić to samo z głupim starym kurpiem

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 21:04:48

    Co tu się dziwić do południa tylko kontaktuja

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 21:30:03

    A może tak zajmujecie się dziećmi które zistaj co weekend wyrzucane w silikonowych ubrankach czyli kondonach do przydrożnych rowów po tym jak młodzi się koouluja powiadomić trzeba TVN I TVPIS będzie afera

  • Gość - niezalogowany 2019-06-15 21:41:08

    Zwyrol zaebany! Należy mu się chłosta i dymanie przez jeszcze gorszych zwyroli w pace.Obyś cierpiał sukinsynu!

  • Huj - niezalogowany 2019-06-15 21:59:01

    Jebac pedala

  • gość 2019-06-15 22:50:08

    Toni do nas doszło... - niezalogowany 2019-06-15 17:22:18

    Facet postąpił haniebnie, ? a Biskup postąpił z HONOREM z dbał ośćią o wizerunek swojej świętej rodziny nie dostrzegł w niej ofiar ks. pedofila a w ks. pedofilu dostrzegł osobę godną tytułu kanonika kapituły katedralnej a nawet kapelana jego świątobliwości papieża F. walczącego z ks.pedofilami jak Don Kichot z wiatrakami ...CZY oni tak Bezmyślnie czy z PREMEDYTACJĄ idą w zaparte "Bogu na Chwałę..." Ludziom na pokuszenie ptfu pocieszenie ? JEBANE ks. ZWYRODNIALCE lansujące się na najwyższe dobro zasrani poligloci fałszywi na wszystkie strony świata tak samo jak ich wierni pomocnicy i pomocnice a w każdej wsi ich kupa ... i tą kupę widać przy wiejskich kapliczkach co majowe czerwcowe itp

  • gość 2019-06-15 23:00:31

    Gość - niezalogowany 2019-06-15 21:41:08 w parafii Andrzeja BoBoli jest taka parafialna "mater dei" największe piekło w chałupie jest przy niedzieli jak "suczysko" szykuje się z hołdem do kościoła ks.Popiela duszpasterza "żywej szopki" z martwym Jezuskiem na drugim planie i przy tym jego Kościele uchowała się ta "mater dei" której większy ból sprawia zbity kryształ z domowego ołtarzyka JPII niż to że ksiądz pedofil gwałcił jej dziecko gdyż ona jak "zaczarowana" opętana w tym Kościele ks.zKórwySynów zatraciła zdrowe poczucie tego co dobre dla dzieci

  • gość 2019-06-15 23:16:05

    gość 2019-06-15 18:34:07 gdyby pies był większy to by już za pierwszym podejściem rękę odgryzł i z dupy zrobiłby jesień średniowiecza ... gdyż psu żaden ks.zKórwySyn nie tłumaczył żeby nadstawił drugi policzek i w ogóle wobec władzy się nie stawiał ... bo co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie ... Pies się nie odgryzł bo słabszy był od bebecha ... PSA ŻAŁUJECIE a są sytuacje że nikt nie żałuje dziecka .... (niezależnie od wieku) dziecko matce się nie odgryzło dopóki hamulce stale napinane nie puściły zmęczenie materiału coraz silniejszego od coraz słabszej starej religijnej pisdy wiernej obrońcom autorytetu ks.pedofilów przy swoich ołtarzykach dbających o swój wizerunek jak ks,Biskup o swój Honor honorowego obywatela Łomży w towarzystwie idących w zaparte "Bogu na chwałę..." ofiarom ks.zKórwySynów na ratunek

  • ość - niezalogowany 2019-06-15 23:40:42

    PSA ZAŁUJECIE a są sytuacje że szyderstwem spławia się 'jehowego" człowieka dobijanego przez kulturę "uczonych w piśmie" t_uczonych w prawie do stania ponad prawem ponad ofiarami do których kórwa ks.zKórwySyny mają prawo ... odwrócić się plecami "z modlitwą" czekając aż ofiara zdechnie razem z problemem sprawcy "krzywdzonego" brakiem miłosierdzia bo ono kurwa się jemu należy ... wszak dostał rozgrzeszenie za pokutę "pięć minut na kolanach" i zadość uczynienie na nowy ołtarz

  • taka prawda - niezalogowany 2019-06-16 09:56:01

    68 lat i rozumu brak?... Już nie mówię o braku współodczuwania. Współczuję to jego współlokatorom - jeśli tacy istnieją. Niech zgnije w więzieniu na stare lata - za brak człowieczeństwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 10:25:33

    A jest możliwość że pies to chciał ugryźć? Lub zagrać jego dzieci ,a on to wziol i powiesił.

  • gość 2019-06-16 12:02:40

    Pies powiesił psa!!!

  • Łomżyniak - niezalogowany 2019-06-16 13:54:59

    Takiego cwela to w tym kurniku na łańcuchu wychuśtać .Szkoda naszych podatków na karmienie takiego pasożyta.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 14:51:15

    Takiego czlowieka to przede wszystkim dobrze przebadac i odizolowac od ludzi. Trzeba byc niepoczytalnym, zeby takie rzeczy robic. Mozna nie lubic zwierzat, ale krzywdzic kogokolwiek lub cokolwiek w taki sposob?

  • gość 2019-06-16 15:37:43

    Gość - niezalogowany 2019-06-16 14:51:15 Mozna nie lubic zwierzat, ale krzywdzic kogokolwiek lub cokolwiek w taki sposob (?) jak Episkopat ... "była to taka drobna nieroztropność" bezinteresowna inaczej jest z Pasterzami ich "nieroztropność" była na pewno finansowa i interesowna współpraca , SB aktywnie pomagała zaopatrywać plebanków w deficytowy węgiel wapno ,cement, usuwała przeszkody w lokalizacji nowych kościółków ,pomagała w trudnych sprawach i w czasach kartkowych miałem okazję obejrzeć piwniczki księżowskie
    na Pl J Pawła i żadnego poniewierania i niedostatku nie było widać
    Uważam ,że ówczesna SB była dobrodziejem Kościoła i ręką która karmiła , inna sprawa
    za co tacy dobrzy byli ?
    Ta walka z systemem totalitarnym wyglądała identycznie jak walka bolka z SB w
    której to walce obalany był komunizm za pomocą obalania flaszek spirytusu
    Kiszczaka ...taki ten boluś był chytry ...załatwił nas i ich ...
    Byli i księża zasługujący na najwyższe uznanie jak Ks Popiełuszko który walczył
    otwarcie z SB i nieświadomie ze swymi przełożonymi i który zapłacił za to życiem... złożonym w ofierze na ołtarzu interesów CYNICZNYCH hierarchów swoich

  • gość 2019-06-16 16:49:21

    W Kolnie mamy kilku zabójców zwierząt - burmistrz miasta Andrzej Duda - zabija zwierzęta dla zabawy. To samo robi proboszcz nowej parafii - Stefaniak. Obaj są myśliwymi. Tutaj jakoś nikt nie dba o los saren, dzików, czy nawet bobrów. Zbyt silni są, żeby jakaś maleńka organizacja, czy policja dała im radę.

  • gość 2019-06-17 08:56:14

    do wszystkich ludzi, którzy piszą, że to tylko pies.. szkoda mi was, na pewno jesteście malutkimi zakompleksionymi ludźmi bez honoru i empatii.. życie bywa przewrotne i wcześniej czy później pokażę waszą biedę umysłową

  • gość 2019-06-17 08:58:37

    straszne straszne i jeszcze raz straszne.. to jest brak człowieczeństwa, brak uczuć, taki człowiek to zwyrodnialec a nie człowiek.. hańba dla jego rodziny, że trzyma go w domu.. współczuję dzieciom straty przyjaciela.. pies to wierny i prawdziwy przyjaciel, który czuje i współczuje..

  • gość 2019-06-17 09:01:26

    dlaczego taką bestie wypuściliście do domu.. rodzino jak możesz przebywać w jednym pomieszczeniu z tym zwyrodnialcem? Jesteście współwinni

  • Gośćgg - niezalogowany 2019-06-17 10:12:35

    Szczyt szczytów....na szczytach.....WASZEJ GŁUPOTY......
    TO TYLKO PIES....NIE ZNĘCAŁ SIĘ NAD NIM TYLKO ZABIŁ....
    PO DWA MOŻE TEN PIES WCZEŚNIEJ NP. PODUSIŁ LUB POSZARPAŁ KURY SPRAWCY...
    KTO TU JEST KRETYNEM DUMNIE OPISUJECIE JAKIE MĘKI BYŚCIE ZGOTOWALI DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI ZA ZABICIE PSA.....ŻENADA ....CYWILIZOWANI I MĄDRZY LUDZIE....A WIDZIAŁ KTOKOLWIEK Z WAS JAK WYGLĄDA NP. 80 KUR UDUSZONYCH POKOTEM PRZEZ TAKIEGO MIŁEGO PIESKA.... ???? JA WIDZIAŁEM JAKOŚ NIKT Z OBROŃCÓW PRAW ZWIERZĄT NIE PROTESTOWAŁ......

  • gość 2019-06-17 11:14:00

    Zamknąć zwyrodnialca w chlewie razem ze świniami bo tylko tam jest jego miejsce. To nie człowiek tylko zwierzę. Mam nadzieję że sąsiedzie uprzyjemnią mu życie. Osobiście nie wyobrażam sobie mieć takiego "psa" za sąsiada.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 11:51:32

    Wy wszyscy "nie osadzajcie", "wina po obu stronach" itd. to pewnie takie same wiesniaki, które tylko krówki szanują bo z nich pieniążki! Pies, kot na wsi, nie liczy się... W pewnej wsi są zamknięte dwa owczarki niemieckie w małych klatkach, nigdy nie wypuszczane. Pewna pani truła kilka dni swojego psa trutka na szczury.Pewne dzieci bawiły się rzucając małego kotka na dach obory (po jakimś czasie zniknął, wiadomo, nie przeżył). Inny człowiek jak był pod wpływem alkoholu bił krowy po oczach. Notorycznie zakopywane są małe kotki, szczeniaczki bo szkoda kasy na sterylizacje lub zastrzyki(ale na niezłe bryki kasa jest) . Taka jest wieś. Dlatego bardzo dobrze by było gdyby w końcu kogoś takiego ukarali, żeby drugi zwyrodnialec trochę pomyślał zanim zrobi coś podobnego. Nie wiem czy to się kiedyś zmieni, na wsi. Kurde 21 wiek mamy, dostęp do informacji, wiadomości, internet, a i tak niektóre głąby nie rozumieją, że zwierzę też cierpi!

  • gość 2019-06-17 12:36:21

    Gość - niezalogowany 2019-06-17 11:51:32 "..Inny człowiek jak był pod wpływem alkoholu bił krowy po oczach.... " a ks.pedofil gwałcił dziecko na trzeźwy rozum podsyłane mu przez rodzoną matkę dziecka treźwą tak samo jak jego rodzony ojciec po którym jak po psie woda spływało to że ojciec duchowny z parafii katedralnej kokietował matkę by dobrać się do dziecka ... efekt jest taki że człowiek nie krowa a też ma problemy z ludźmi w swojej "świętej rodzinie" przy jakiej działa ks.Koteria duszpasterstwa interesu ks.Stanisława Stefanka gołosłownego orędownika rodzin z których nie ma korzyści a jeszcze musiałby dłubać przy własnym sakra mentalnym ks.gównie odkrywając "gówno prawdy" swojej "nauki wiary" wśród wiernych którym bardziej niż zbawienie potrzebna dbał ość o światy wizerunek zapewniający święty spokój i koncelebracja świętej pamięci zapewniająca spokój sumienia wieśniakom umartwionym na modlitwie np. w parafii ks.Popiela czepiącego z tego stanu rzeczy wygodnie sobie wyrzeźbione status quo firmowane znakiem CZŁOWIEKA wyprawionego na Krzyżu wiszącego jak gołe zwłoki których jeszcze z krzyża nie zdjęto ... w stadzie "kozłów ofiarnych" czytam "baranków ofiarnych" czytam jak komu pasuje delektując się brakiem obrzydzenia do o b r z y d l i w o ś c i przez parafialnych obrońców autorytetu ks.pedofili lansowanej na najwyższe dobro

Dodajesz jako: |