Za nami siódmy odcinek polsatowskiego programu w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" . Celebryckie pary po raz pierwszy zatańczyły w rytm przebojów disco polo. Oprócz tancerzy i gwiazd na parkiecie pojawili się najwięksi twórcy nurtu disco polo. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Pięknych i Młodych z Łomży.
Aktorka Dominika Gwit i zawodowy tancerz Żora Koroliow zmierzyli się z cha-chą. Para zatańczyła w rytm hitu "Ona jest taka cudowna" grupy Piękni i Młodzi. Ich taniec był pełen energii i zabawy, a aktorka Dominika Gwit zachwyciła efektownym szpagatem na końcu choreografii.
Wśród grona twórców nurtu disco polo we wczorajszym programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" emitowanego w Telewizji Polsat wystąpił także Paweł Jasionowski z Zambrowa, lider zespołu Masters.