Reklama

Opel wjechał w ogrodzenie [FOTO]

12/10/2023 11:32

Do nietypowej kraksy doszło dziś (12.10) przed południem w Konarzycach. Osoba kierująca osobówką została zabrana do szpitala.

Osobowy opel corsa wjechał w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Łomżyńskiej w Konarzycach. Według pierwszych informacji osoba kierująca osobówką została zabrana do szpitala na badania.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni obecna na miejscu policja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości