Do nietypowej kraksy doszło dziś (12.10) przed południem w Konarzycach. Osoba kierująca osobówką została zabrana do szpitala.
Osobowy opel corsa wjechał w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Łomżyńskiej w Konarzycach. Według pierwszych informacji osoba kierująca osobówką została zabrana do szpitala na badania.
Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni obecna na miejscu policja.