Reklama

Ostatni dzwonek. Pożegnanie IV klas WETY [FOTO]

29/04/2022 15:10

Uczniowie klas IV Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży odebrali dziś świadectwa ukończenia szkoły. To koniec pewnego etapu w życiu i początek kolejnego.

Uroczyste pożegnanie zgromadziło tegorocznych abiturientów w szkolnej sali gimnastycznej, gdzie odbyła się część artystyczna i przyznane zostały liczne nagrody.

W tym roku mury ZSWiO nr 7 opuściło 110 uczniów. Za chwilę matury i dłuższe niż zwykle wakacje, po których będzie można odpocząć i nabrać sił do nowych wyzwań. 

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Łukasza Gosiewskiego

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości