Uczniowie klas IV Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży odebrali dziś świadectwa ukończenia szkoły. To koniec pewnego etapu w życiu i początek kolejnego.
Uroczyste pożegnanie zgromadziło tegorocznych abiturientów w szkolnej sali gimnastycznej, gdzie odbyła się część artystyczna i przyznane zostały liczne nagrody.
W tym roku mury ZSWiO nr 7 opuściło 110 uczniów. Za chwilę matury i dłuższe niż zwykle wakacje, po których będzie można odpocząć i nabrać sił do nowych wyzwań.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Łukasza Gosiewskiego