Reklama

Pani Agata skończyła 100 lat! [FOTO]

12/05/2021 08:37

8 maja swoje 100. urodziny obchodziła mieszkanka Łomży, Agata Bagińska. W imieniu mieszkańców i władz Łomży, najserdeczniejsze życzenia dostojnej Jubilatce złożyli przewodnicząca Rady Miejskiej Alicja Konopka, prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski oraz prezes SM "Perspektywa" Leszek Konopka.

Jak przekazują miejscy urzędnicy, pani Agata Bagińska pochodzi z miejscowości Kotowo - Plac, a w Łomży mieszka od 22 lat. Pracowała w gospodarstwie, a wolnych chwilach szyła i recytowała wiersze. Sprawowała też urząd sołtysa. Interesuje się polityką i z zaciekawieniem śledzi bieżące wydarzenia na politycznej scenie. Pani Agata doczekała się 4 dzieci, które są jej największą dumą. Ma też 7 wnuków, 14 prawnuków i praprawnuczęta.

Jej recepta na długowieczność to pozytywne nastawienie do życia.

fot. UM Lomza

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości