Po raz trzeci świąteczne iluminacje ozdobiły Park Jana Pawła II. Podczas spaceru zobaczymy m.in. podświetlonego renifera, choinkę i wiewiórkę.
We wtorek (6.12) do Parku Jana Pawła II w Łomży wróciły iluminacje. Tym razem ze względu na zniszczenia, do jakich dochodziło w poprzednich latach, zostały one ogrodzone barierkami.
Tradycyjnie oglądać możemy podświetlonego renifera, choinkę czy wiewiórkę.
Świąteczne dekorowanie miasta objęło także ulice i skwery. Natomiast na 15 grudnia zaplanowano montaż choinki na Starym Rynku. Trzy dni później w tym miejscu ma się odbyć jarmark bożonarodzeniowy.