To już kolejna muzyczna propozycja od Dawida Narożnego, który po rozstaniu z żoną Magdaleną i wyrzuceniu z zespołu „Piękni i Młodzi”, rozpoczął solową karierę. Do sieci trafił właśnie najnowszy utwór pt. "Pasujemy do siebie".
Teledysk do utworu pt. " Pasujemy Do Siebie” pojawił się w sieci wczoraj.
- "Pasujemy do siebie" - to kolejny owoc mojej współpracy z Arturem Telusem i znów chciałbym mu serdecznie podziękować za ten piękny utwór! – zdradza fanom Dawid Narożny.
W nowym teledysku Narożnego, w rolę pięknej baristki, zakochanej w przystojnym brunecie, wcieliła się ukraińska modelka Valeria Metelskih.
Przypomnijmy, że jest to już czwarta propozycja od Dawida Narożnego, który po rozstaniu najpierw z żoną Magdaleną i wyrzuceniu z zespołu „Piękni i Młodzi”, zdecydował się rozpocząć solową karierę muzyczną. Wcześniej mogliśmy obejrzeć teledyski do piosenek "Nosiłem Kwiaty Ci", "Prezent" oraz „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą!”, którą wykonał w duecie z Andrzejem Kozajdą, znanym jako Endrju.